حضور موثر و پر رنگ انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان اصفهان در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان. در راستای ترویج و توسعه فرهنگ الهی و قرآنی قرض الحسنه و بر اساس آیه شریفه « مَّن ذَا الَّذِی یُقْرِضُ اللَّهَ قَرْضًا حَسَنًا فَیُضَاعِفَهُ لَهُ أَضْعَافًا کَثِیرَهً » و معرفی انجمن به عنوان یک نهاد اجتماعی در توسعه فرهنگی قرآنی و ایجاد ساختار های کانونی در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان شرکت نمود.

حضور در این نمایشگاه که در ماه مبارک رمضان برگزار شد به پیشنهاد جناب آقای احمدی دبیر محترم انجمن استان بود و در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان و با حضور بیش از ۱۵۰ مشارکت کننده و بیش از ۹ هزار مترمربع فضای فیزیکی برگزار گردید.

در طی مدت برگزاری (یک هفته) استقبال نسبتا خوبی از غرفه انجمن استان شد و مراجعان با اهداف، عملکرد و وظایف انجمن و همچنین با شبکه و خدمات آن آشنا شدند. و جلسات گفتگو و آشنایی متعددی در غرفه برگزار شد.

این غرفه که به همت روابط عمومی انجمن برگزار شد توانست “انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان اصفهان” را برای مراجعان و بازدیدکنندگان و همچنین موسسات و مشارکت کنندگان در نمایسشگاه به خوبی معرفی نماید در این راستا جناب آقای احادیث ضمن حضور در غرفه های دیگر نمایشگاه و تسلیم پوستر قرآنی انجمن و کتابچه پولهای بهشتی، با مدیران مجموعه ها مذاکره و انجمن و شبکه را برای ایشان تشریح نمودند.

./سهیل احادیث