در این جلسه که به همت یکی از بانوان کارآفرین و راهبر کانون کار و زندگی انجمن شکل گرفت؛ جناب آقای ناصر زرگر با فعالیت‌های انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی، از زبان دبیر انجمن و روابط عمومی و کارشناسان انجمن آشنا گردید و نمونه هایی از تولیدات و فعالیت‌های انجام گرفته در توسعه کارآفرینی اجتماعی شهرستان‌های استان اصفهان را رصد نمودند.

آقای زرگر در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از نگرش و اهداف والای انجمن، (بالاخص پس از آشنایی با مدل الگو توسعه کارآفرینی اجتماعی رسالت)، اعلام داشت که استراتژی و اهداف این انجمن با معاونت سرمایه گذاری توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری بسیار نزدیک و مکمل است.

لذا ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در استان اصفهان و کشور، آمادگی خود را جهت همکاری با انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در حوزه‌های مرتبط اعلام داشت و پیشنهاداتی نیز در این زمینه ارائه دادند.

ایشان که برای افتتاحیه نخستین جشنواره تولید ملی پوشاک با رویکرد احیای فناوری‌های بومی و روستایی، به اصفهان آمده بودند؛ جلسه با انجمن را جلسه‌ای مفید، کاربردی و موثر دانستند و از همین رو پیشنهادهایی جهت همکاری‌های مختلف و موثر در سطوح مختلف با انجمن را ارائه کردند.

حضور معاون سرمایه گذاری توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری در انجمن استان اصفهان

جناب آقای رقایی دبیر انجمن استان نیز ابراز داشتند با توجه به مسئولین و فعالیت‌های هر دو مجموعه در حوزه توسعه روستا و مناطق محروم و بالاخص اقدامات برای اجرایی شدن الگو توسعه کارآفرینی اجتماعی رسالت در استان اصفهان، به یقین این همکاری نتایج مثبت و ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت.

در پایان جلسه، که با حضور جناب آقای مسکین مدیرعامل محترم بانک قرض الحسنه رسالت استان اصفهان و جناب آقای اسدی مدیر توسعه کارآفرینی اجتماعی ثمین اصفهان برگزار گردید؛ از حضور جناب آقای زرگر و هیئت همراه، توسط دبیر انجمن اصفهان قدردانی به عمل آمد.

حضور معاون سرمایه گذاری توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری در انجمن استان اصفهان

./ سهیل احادیث