این نشست که با برنامه‌ریزی و هماهنگی بعمل آمده از سوی دبیرخانه انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان تهران با مسئولین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران و مدیر کل دفتر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته بود. بیش از یکصد و بیست نفر از مدیران مدارس مذکور بهمراه شورای مؤسسان شهر تهران و استان البرز در فضایی کاملا صمیمی باحضور مدیران ارشد انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی و بانک قرض الحسنه رسالت دیروز (۹ مرداد ۹۶) در محل اردوگاه شهید منتظری شهرستان شهریار برگزار گردید.

در این نشست آقایان: دکتر حمیدی مطلق مدیر گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف، گلستانی دبیرکل انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی کشور، حافظی دبیر انجمن استان تهران، حسینخانی مدیر گروه بانکداری اول و شاه مرادی مدیرکل آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش در اهمیت قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی هریک از نگاه کارشناسی خود به ایراد سخن پرداختند. و در پایان به سؤالات حاضرین پاسخ دادند.

در این جلسه همه مدیران و مؤسسان مراکز آموزش از راه دور ضمن دریافت فرم تشکیل کانون خواهان عضویت در کانون و بهره‌مند شدن از منابع بانک قرض الحسنه رسالت شدند.

در پایان از تلاش‌های آقایان شاه مرادی مدیر کل دفتر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش، فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، احمدوند مدیر مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران که در برپایی این همایش نهایت تلاش و همکاری را بعمل آوردند؛ کمال تشکر و قدردانی بعمل می‌آید.

./ زهرا جزنی