نماینده انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی استان آذربایجان شرقی دیروز (۱۲ تیرماه ۹۶) در آیین افتتاحیه شرکت‌های تعاونی تولید منطقه آزاد ارس حضور پیدا کرد.

در این آیین از دو کارخانه تولیدی در منطقه آزاد ارس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس تشکل‌های خانه کارگر استان، مدیرعامل منطقه آزاد ارس بهره‌برداری گردید. شایان ذکر است در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی با عنایت به اشتغال و حذف معضل بیکاری در منطقه با ایجاد شرکت‌های تعاونی و گروهی به جهت هم مرز بودن منطقه آزاد ارس با کشورهای ترکیه، آذربایجان و ارمنستان تا کنون در منطقه ۱۲۰۰۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.

حضور دبیر انجمن استان آذربایجان شرقی در مراسم آیین افتتاح شرکت های تعاونی تولیدی منطقه آزاد ارس

در این آیین جناب آقای آفاق آذر نماینده انجمن استان به عنوان مشاور عالی خانه خیرین استان به همایش دعوت شده بود که با عنایت به جدید التاسیس بودن انجمن استان من‌بعد حضور انجمن در مراسمات و همایش‌ها و دیدارها با عنوان رسمی خود ایفای نقش خواهد نمود.

ایشان ابراز امیدواری کردند با الهام از منویات مقام معظم رهبری در راستای اشتغال زایی و ایجاد بسترهای کار وزندگی با تشکیل کانون‌های کار وزندگی در مناطق مشابه بتوانیم سهم عمده ای از اقتصاد مقاومتی را نصیب استان نماییم.

./ هابل آفاق آذر