یکصد و یازدهمین نشست دبیر انجمن استان در مورخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مدیر منطقه ای شرکت ملی نفت ارومیه جناب آقای مجرد برگزار گردید.

در این نشست که در محل شرکت نفت برگزار شد ابتدا دبیر انجمن استان با اشاره به نقش شرکت ملی نفت در رفاه حال هموطنان افزودند که انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان با ۲ هدف تشکیل و فعالیت مینماید هدف اول ترویج و اشاعه فرهنگ دینی قرض الحسنه و هدف دوم ایجاد حس همکاری گروهی در قالب تشکیل کانونهای اجتماعی است.

دبیر انجمن استان با اشاره به فعالیتهای انجام شده انجمن از بدو تاسیس افزودند آحاد مردم میتوانند با تشکیل کانونهای اجتماعی و با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه گامهای موثری در ایجاد همکاری و نیز برطرف کردن احتیاجات افراد بردارند.

در ادامه این نشست صمیمی جناب آقای مهندس مجرد مدیر منطقه ای شرکت ملی نفت ارومیه ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار افزودند که نفس حرکت بسیار زیبا و دلنشین بوده و با این نیت خیرخواهانه مطمئنم که انجمن کارهای بسیار بزرگی را انجام خواهد داد
ایشان افزودند حتما در جلسه معاونین مسئله کانونهای اجتماعی را مطرح و در صورت کسب موافقت در نشست کلیه جایگاهداران و عاملان توزیع از آنان خواهد خواست تا با تشکیل کانونهای اجتماعی از مزایا و برکات آن بهره مند گردند.

./سید علی اصغر فخرالدینی