مورخ ۰۸/۰۵/۱۳۹۷ با حضور  اسدی دبیر انجمن ، جمال پورکاوه مدیریت بانک قرض الحسنه رسالت استان، صادق بابایی تسهیلگر  و ایمان کاظم پور دهکردی  در محل فرمانداری شهرستان شهرکرد برگزار گردید.

اسدی در خصوص نقش تأثیرگذار فرماندار، بخشدار و دهیاران در زمینه ترویج  قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در سطح شهرهای کوچک و روستاها تأکید داشتند و اظهار نمودند همکاری و هماهنگی بین شبکه توسعه اجتماعی رسالت و فرمانداری می تواند معضلات، مشکلات و گرفتاری های افراد نیازمند، مخصوصاً با ایجاد مشاغل خرد و خانگی در قالب کانون های همیاری اجتماعی را کاهش دهد.

در ادامه پورکاوه با اشاره به بانکداری اسلامی در خصوص خدمات بانک قرض الحسنه رسالت در قالب بانکداری اجتماعی و بصورت غیرحضوری مطالبی را بیان نمودند.

در پایان جناب آقای ارژنگ فرماندار محترم شهرستان شهرکرد ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، اظهار داشتند همکاری و تعامل بین فرمانداری و شبکه توسعه اجتماعی رسالت قطعا می تواند نقش مؤثر و مفیدی را در رفع نیازمندی ها و مشکلات مردم مخصوصاً نیازمندان ایفا نماید و آمادگی خود و زیر مجموعه را جهت همکاری هر چه بیشتر با شبکه توسعه اجتماعی رسالت اعلام نمودند.

 

./ایمان کاظم پور دهکردی