در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و گفتمان سازی در بین اقشار مختلف جامعه خصوصا مسئولین و فعالان اجتماعی و مذهبی، روز چهارشنبه مورخ ۲۵ بهمن، جلسه ای در دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر ورزنه با حضور ایشان و چند تن از روحانیون و ائمه جماعت آن شهر و برخی شهرهای اطراف برگزار شد.

در این جلسه که آقایان احادیث به نمایندگی از انجمن و سلحشو از بانکداران اجتماعی حضور داشتند، حجت الاسلام شامحمدی امام جمعه محترم شهر ورزنه ضمن اعلام خورسندی از حرکت ارزشمند بانک قرض الحسنه رسالت و انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در گسترش این سنت الهی و شرعی تر و آسان کردن قرض الحسنه در سیتم بانکی، پاره ای از سوالات و ابهامات پیش آمده برای خود در حوزه بانکداری اجتماعی، کانون ها و شرایط اعطای تسهیلات را بیان نمود. آقایان احادیث و سلحشور ضمن معرفی بانک و انجمن و فعالیت های صورت گرفته و آتی شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت و افق پیش رو پاسخگوی سوالات حضرات بودند.

در پایان این جلسه که حجج اسلام شامحمدی، حاتمی و کریمی حضور داشتند، ایشان ضمن خورسندی از برگزاری این جلسه و پاسخ های مناسب نمایندگان انجمن و بانک، تقاضای تداوم جلسات را داشتند تا بتوانند با حمایت روحانیون و همراستا انجمن و بانک این حرکت ارزشمند و مثبت را در منطقه شرق ترویج نمایند.

./محمدرضا رقائی