در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ با حضور مدیریت بانک قرض الحسنه رسالت استان  و دبیر انجمن ومدیر بازار اعضا به میزبانی فرمانداری شهرستان مهریز در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه طباطبایی دبیر انجمن با اشاره به ظرفیت های شهرستان مهریز در زمینه اشتغال و با توجه به حضور و فعالیت خیرین مطرح استان در این شهرستان، به ضرورت تشکیل کانون های همیاری اجتماعی به منظور اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی اشاره نموده و عنوان کرد که فعالان اجتماعی شهرستان مهریز با تشکیل کانون های همیاری اجتماعی، می توانند هم در زمینه خدمات خیرخواهانه خود به آحاد جامعه و هم از طریق اعطای تسهیلات قرض الحسنه به افراد نیازمند، یاری رسانند.

ایشان به کانون های تشکیل شده و فعالیت های شاخص هر یک از کانون ها در شهرستان مهریز اشاره نمود و نتایج ایجاد کانون ها را به صورت کاربردی به فرماندار مهریز توجیه کرد.

در نهایت فرماندار شهرستان مهریز به اتفاق امام جمعه محترم حجت الاسلام محی الدینی با ابراز خرسندی، اقدامات لازم به منظور تشکیل کانون های همیاری اجتماعی روستایی و فرمانداری شهرستان مهریز و در ادامه یاری رسانی به منظور تشکیل کانون های همیاری اجتماعی را در سطح شهر به اعضاء شبکه توسعه اجتماعی رسالت داده و عنوان نمودند که اولویت تقویت این کانون ها در دستور کار قرار خواهند گرفت.

 

./ابوالفضل برزنده