نشست صمیمی راهبر انجمن استان مازندران با امام جمعه ، شهردار و رئیس شورای شهر شهرستان بهنمیر در دفتر امام جمعه شهرستان بهنمیر برگزار گردید .
به گزارش دبیرخانه انجمن مازندران : طالبی راهبر انجمن استان ضمن اشاره به رویکرد انجمن مبنی بر ترویج فرهنگ قرض الحسنه بر ایجاد کسب و کار اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه در روستاها و شهرهای کوچک تاکید نمود .

راهبر انجمن در این دیدار با اشاره به اهمیت قرض الحسنه در جامعه اسلامی آنرا الگویی مناسب برای کمک به اقشار نیازمند از راه فراهم نمودن زمینه اشتغال دانست و در خصوص هرگونه همکاری و مساعدت جهت فراهم نمودن بستر مناسب برای استفاده از ظرفیت قرض الحسنه در این مورد اعلام آمادگی کردند .

از این رو با توجه به برکات و تاثیرات قرض الحسنه در جامعه و لزوم اشاعه و ترویج آن در بین اقشار مختلف مردم، مساجد و مراکز فرهنگی و اجتماعی بهترین مکانها برای تبلیغ و جذب و هدایت آنها بسوی فعالیت گروهی می باشد .

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن شریف تبار امام جمعه بهمنمیر فرمودند که گام برداشتن در مسیر اشاعه فرهنگ  قرض الحسنه و توسعه همیاری اجتماعی در جامعه امری ضروری و بسیار مهم دانسته و از ترویج فرهنگ قرض الحسنه استقبال نموده اند.

 

./میثم فاضل زاده