در تاریخ ۹ آبان سال جاری جلسه‌ای با حضور معاون اجتماعیِ پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب‌های اجتماعی دادگستری کرمان در محل معاونت اجتماعی دادگستری با حضور تنی چند از کارآفرینان و اعضای دبیرخانه استان کرمان «انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی» در خصوص اشتغالزایی برای معتادان بهبود‌یافته برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای محمدباقر اسلامی، معاون اجتماعی دادگستری کرمان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت معتادان و بهبود‌یافتگان، از کلیه نهادها و سازمان‌ها خصوصا سازمان‌های مردم‌نهاد، تقاضا کردند معتادان بهبودیافته را دریابند و در خصوص ایجاد شغل برای اینگونه افراد تمام تلاش و نهایت همکاری را بعمل آورند.

در این جلسه گزارش کاملی از اهداف و ماموریت «انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی» توسط آقای اکبر یزدی زاده، دبیر انجمن استان کرمان ارائه گردید که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

در پایان مقرر گردید، دبیرخانه  انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان کرمان، نماینده معاونت اجتماعی دادگستری و نمایندگان بعضی از سازمان‌های مردم‌نهاد مرتبط، جلساتی پیرامون ایجاد مشاغل برای معتادان بهبودیافته برگزار نمایند.