جلسه گفتمان سازی اعضای شبکه توسعه اجتماعی رسالت با امام جمعه و ریاست شورای شهر میبد حجت الاسلام آقائی در مورخ ۹۷/۰۴/۲۶ محل دادگسترس شهرستان میبد برگزار شد.

در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و گفتمان سازی در بین اقشار مختلف جامعه خصوصا مسئولین و فعالان اجتماعی و مذهبی در این جلسه که آقایان طباطیایی دبیر انجمن و باقری مدیریت بانک قرض الحسنه رسالت و زارع زاده مسئول گروه توسعه و کارآفرینی پویش ثمین و برزنده کارشناس لانجمن و امور کانون ها حضور داشتند.

حجت الاسلام آقائی امام جمعه محترم شهرستان میبد و ریاست شورای شهر ضمن اعلام خرسندی از حرکت ارزشمند بانک قرض الحسنه رسالت و انجمن در گسترش این سنت الهی و شرعی  و آسان کردن قرض الحسنه در سیستم بانکی، پاره ای از سوالات و ابهامات پیش آمده برای خود در حوزه بانکداری اجتماعی، کانون ها و شرایط اعطای تسهیلات را بیان نمود.

آقایان طباطبایی و باقری ضمن معرفی بانک و انجمن و فعالیت های صورت گرفته و آتی شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت و افق پیش رو پاسخگوی سوالات بودند.

در پایان این جلسه حجت اسلام آقائی ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و پاسخ های مناسب نمایندگان انجمن و بانک، تقاضای تداوم جلسات را داشتند تا بتوانند با حمایت روحانیون و  انجمن و بانک این حرکت ارزشمند و مثبت را در منطقه ترویج نمایند.

 

./ابوالفضل برزنده