حضور دبیر محترم انجمن استان اصفهان در اولین اجلاس سراسری مسئولان ستادی و استانی “ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور”

هفته گذشته جناب آقای احمدی، دبیر محترم انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان اصفهان میهمان اولین اجلاس سراسری مسئولان ستادی و استانی “ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور” بودند.

در این نشست، که با حضور مدیران کشوری و استانی آن ستاد و به میزبانی شهر اصفهان برگزار گردید آقایان احمدی (دبیر محترم انجمن استان) و کاظمی (معاون بانک قرض الحسنه رسالت استان اصفهان) دعوت شده بودند.

دبیر انجمن استان اصفهان، ضمن تکریم فعالیت های ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و بیان پیشنهادات ارزنده برای آن ستاد (با توجه به سابقه ایشان در امور فرهنگی اجتماعی)، انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی را برای اعضا معرفی کرده و فعالیت های انجمن و شبکه توسعه اجتماعی رسالت را تشریح نمودند.

با توجه به مخاطبین این ستاد در مساجد کشو و استان و تفاهم کلی فی مابین بانک و آن ستاد و استقبال ایشان از مجموع فعالیت های انجمن و شبکه، مقرر گردید گردش مالی ستاد و زیر مجموعه های آن جهت استفاده از کلیه خدمات، به بانک قرض الحسنه رسالت منتقل شود.

همچنین جهت ترویج فرهنگ قرض الحسنه در مساجد و کانون ها به عنوان مجموعه های مذهبی و اجتماعی کشور و سفیران این سنت الهی و ارائه خدمات به مساجد و کانون های آن ستاد (با توجه به ماهیت فعالیت اجتماعی مذهبی ایشان و تعدد مخاطب)، از طرف انجمن استان اصفهان، کانون های همیاری اجتماعی آنها تشکیل گردد.

 

./سهیل احادیث