دبیرانجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی آذربایجان غربی در جمع خبر نگاران از تلاش برای تشکیل کانون حامیان رسانه ای فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی آذربایجان غربی خبر داد
به گزارش روابط عمومی انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی آذربایجان غربی صبح روز دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷ دبیر انجمن جناب آقای رضازاده و سرکار خانم امینی رابط فرهنگی بانوان دبیرخانه استان با اصحاب رسانه (خبرگزاری تسنیم ، پایگاه خبری باریش نیوز و پایگاه خبری اروم نیوز ) دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که بیشتر با هدف آشنایی اصحاب رسانه با اهداف انجمن تشکیل شده بود آقای رضازاده دبیر انجمن استان به معرفی مجموعه های مرتبط با این بخش و فعالیت های صورت گرفته پرداخت و حمایت از فرهنگ قرض الحسنه و نشر آن را عمده هدف این انجمن معرفی کرد.
وی با اشاره به آیات قرآن کریم و احادیث وارده در نکوهش ربا خواری و اهمیت قرض الحسنه از اصحاب رسانه درخواست کرد در نشر فرهنگ قرض الحسنه همت و تلاش خود را به کار بسته و بصورت جدی تری به ترویج این فرهنگ حیات بخش بپردازند.
در ادامه این جلسه دبیر انجمن استان بحث تشکیل کانون حامیان رسانه ای قرض الحسنه و کارآفرینی را مطرح کرده و از اصحاب رسانه درخواست عضویت در این کانون را کرد.
خبرنگاران حاضر در این نشست ضمن استقبال و ابراز خرسندی از تشکیل انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی ، برای حمایت رسانه ای از فعالیتهای رسانه ای دبیرخانه استان اعلام آمادگی نمودند و بدلیل عدم دعوت خبرنگاران به نشست های سابق دبیرانجمن در طول مدت یکسال که فعالیت خود را شروع کرده است ، از عدم همکاری با اصحاب رسانه انتقاد کرده و خواستار دعوت همکاران خبری به نشست ها و فعالیت های مختلف این نهاد شدند.